Alchymie sexuality a temnoty s aktivací génia v těle

Každý z nás se narodil, aby svého génia ukázal světu. I v Tobě dříme a čeká jen, až jej osvobodíš z vězení, ve kterém teď žije. Stejně jako Ty. Jeho osvobození Ti přinese ultimátní moc, svobodu a euforii.

(Znovu)zrození Tvého génia

Každý z nás se narodí ve své unikátní energii, která je posléze čím dál více vězněna světelnými principy - pravidly, limity a iluzemi. Začneme skrze ně měnit naše sebevyjádření, tvoříme v nás nové identity, chováme se podle určitých standardům a principů, které nám byly vštěpovány.

Kdo je vlastně ten génius? Na to Ti nejlépe odpoví Alessandra Lanzafame v Energy Alchemy Lab. Můžeš si od ní nechat i zpracovat Genius Keys, abys zjistil, jak se Tvůj génius projevuje.

Iluze Ti berou sílu a moc.
Pravda v Tobě probudí vše, po čem toužíš.

A my se tím cítíme omezováni. Začneme se řídit pravidly, jak bychom se měli chovat, kým bychom měli být, jaké jsou naše touhy, čeho chceme v životě dosáhnout. Do jisté míry nám to i tvoří potěšení, protože si získáváme tím lásku, pozornost a obdiv od druhých lidí.

Pak přijde zlom a my si uvědomíme, že jsme někým jiným a chceme se z vězení, do kterého jsme se dostali, uvolnit a žít naplno svobodně. Jenže pak ani nevíme, kdo vlastně jsme, po čem skutečně toužíme, jaká je naše pravda. Jsme zmatení.

Tak silně jsme žili v iluzích, že je pro nás těžké se od nich oprostit. Chceme se vrátit znovu do stavu, kdy se narodíme a víme, kým jsme a nepotřebujeme to ani nijak popisovat. Chováme se podle toho, jak to cítíme, jakou máme chuť pro naše aktuální sebevyjádření, řídíme se znovu jen vlastními pocity. To vše se mění každý den a my žijeme jen v proudu této naší energie.

Tento návrat k sobě, ke znovuzrození naší pravé podstaty, Ti přináším v procesu alchymie sexuality s aktivací génia v těle. Při daném procesu Tě zbavuji všech iluzí, všech světelných principů, všeho, co drží Tvého génia v kleci.

Proces aktivace Tvého génia

V daném procesu Tě vracím do stavu zrození, ve kterém je Tvá energie v podobě absolutní temnoty, ze které vše vzniká. Stejně jako z ní vznikl Tvůj život. Posléze pracuji s Tvou energií tak, aby se v Tobě mohl zrodit Tvůj génius. Doslova ho ve Tvé energii stvořím.

Během procesu si tak nejprve prožiješ odpoutání se od všech iluzí, kterými jsi svázán. Poté prožiješ své znovuzrození do absolutní temnoty, prázdnoty, klidu, kde pocítíš ten pocit “tohle přesně jsem já”. Následně prožiješ, jak se Tvůj génius projevuje, co Ti přináší a co díky němu tvoříš v realitě. Tyhle pocity se v Tobě ukotví a Ty dle něho začneš žít svou realitu z pozice moci svého génia.

Co Tě v daném procesu čeká?

 • Alchymie sexuality
  Zboření všech iluzí o tom, co sexualita je a jak se projevuje. Návrat k její původní podstatě v podobě kreativity, vitality, tvořivé energie, fyzické magnetičnosti, individuálních tužeb a komplexního sebevyjádření, který se mění v čase.
 • Uvedení do absolutní temnoty
  Zboření všech iluzí o tom, co temnota skrývá za monstra, démony a všech strachů s tím spojených. Ukotvení v Tobě této energie v podobě ultimátní moci, svobody a energie tvoření.
 • Aktivace génia v těle
  Skrze tantrickou masáž v Tobě aktivuji kódy Tvého génia přímo v těle. Prožiješ si jeho zrození a tím si v sobě ukotvíš, jak se projevuje a jakou má sílu a moc.
 • Sdílení Tvého prožitku
  Na závěr se mnou nasdílíš, co jsi prožil. Předám Ti informace, které jsem navnímal a pomohou Ti více ukotvit prožitek, abys skrze něj začal v realitě tvořit to, na co máš chuť.
 • 13-týdenní proces
  Celý 13-týdenní proces obsahuje 3x alchymii sexuality s aktivací génia v těle formou masáže (vždy 3-4 hodiny) a to vždy 1x za 3-4 týdny. Součástí je podpora na Telegramu či Messengeru, abys lépe pochopil, jaké změny v Tobě probíhají, co prožíváš, proč máš určité pocity.

Cena 24 000 Kč
S možností 3 splátek po 8 000 Kč

Tvé osobní údaje využiji pouze k vyřešení Tvého požadavku. Zásady zpracování osobních údajů

Proč bys do toho měl jít?

Lucie Petrová reference
"​Neskutečné jak umí tenhle člověk pomoct, nasměrovat na správnou cestu a otevřít oči. Já děkuji moc za všechno Honzo."
Lucie Petrová
Tommy Rocky Morava reference
"Je zkrátka fantastickej a jak říkám, vidí tak daleko, že si to my, běžní smrtelníci nedokážeme ani představit. No, kdo nezažil nepochopí!"
Tommy Rocky Morava
Nikola Gubániová reference
"Neskutečný, co tenhle chlap dokáže! Čekala jsem hodně, ale po dnešním skypu jsem byla zas a opět v šoku. Prostě wau, kdo nezažije, nepochopí."
Nikola Gubániová