Jsem Honza a mojí vášní je

Druhým dokazovat, že nic není nemožné

Každý z nás dokáže neuveřitelné věci. Jen si musí uvědomit, že vše ve svém životě tvoří pouze on sám. Pak podniknout kroky k tomu, aby si svou sílu a moc vzal zpátky. Vydej se se mnou na cestu Alchymisty k naplnění Tvého potenciálu.

Jan Perlík - spirituální a transformační mentor

Kdo jsem?

Jsem transformátor, médium a senzibil. Mám schopnost vnímat pravdu, která ostatním zůstává skrytá. Mojí misí je osvobozovat skrytý potenciál a vytvářet synergická propojení. 

Vnímám veškerou energii, takže v lidech čtu jako v knize. Dokážu je napojit na jejich individuální pravdu. S využitím vesmírných zákonů a transformaci jim pak pomohu osvobodit a integrovat jejich maximální potenciál, aby žili svůj život bez limitů.

Miluji překonávání veškerých hranic. Chci vidět svět plný neuvěřitelných věcí. Vše, co si dokážeme představit, dokážeme také mít a vytvořit. Žiju pro svět, ve kterém se dějí zázraky. Ve kterém je magie tvoření naprostou přirozeností každého člověka.

Předávám druhým message, že nic není nemožné.

Pár zajímavostí o mně:

 • K transformaci mě přivedl karmický dluh v podobě milostných trojúhelníků
 • Spiritualitu a transformaci miluji a žiju tím
 • Mými hodnotami jsou svoboda, transformace, potenciál, expanze a rovnováha
 • Miluji thajské a indické jídlo, jsem vegan a převážně se stravuji dle principů Anthonyho Williama
 • V dětství jsem hrál hokej a nejvíce na něm miloval tu svobodu a neomezené možnosti
 • Vše, čemu se věnuji, mi musí dávat smysl. Nerad plýtvám energií
 • Nejraději se učím od těch nejlepších leaderů

Já v číslech:

 • Narodil jsem se magického data 29. 9. 1991
 • Tohle je má 124 inkarnace na Zemi
 • V tarotu mi patří číslo 13 - karta transformace/smrt
 • Své transformaci se věnuji od roku 2015
 • Od roku 2017 vedu v transformaci druhé
 • Od roku 2016 nejím maso
 • Absolvoval jsem dva 7denní pobyty ve tmě
 • Navštívil jsem 10 zemí (Německo, Slovensko, Chorvatsko, Bulharsko, Kanárské ostrovy, Baleárské ostrovy, Singapur, Bali, Thajsko a Seychelly)

Můj příběh a zkušenosti s transformací

Již od dětství jsem cítil, že jsem jiný a přistupuji k životu a situacím odlišně. Pokládal jsem si otázky, které moji vrstvníci nechápali. Pamatuji si, jak jsem se asi v 5 letech ptal sám sebe, zdali to, co cítím, cítí i ostatní? Vnímají a vidí život stejně jako já? Kdo vlastně jsem a odkud jsem se vzal? A co se stane po smrti? Nechtěl jsem přijmout, že po smrt není prostě nic. Jen tam.

Celé dětství a dospívání jsem se potýkal s ponižováním, šikanou, vyčleňováním od skupiny a stával se součástí milostného trojúhelníku. Přátelé se ode mě ze dne na den obraceli zády, vinili mě za něco, co jsem neudělal a dávali mi jakkoliv najevo, že jsem špatný a za nic nestojím. Vedlo to k izolování se od společnosti, chozením za školu, závislostem na hrách, emočním bolestem a začal jsem mít sociální fóbii, úzkosti a panické ataky.

Když jsem v roce 2011 viděl dokument Tajemství, začal jsem vnímat, že vše může být jinak. Využil jsem Zákon přitažlivosti k tomu, abych si přitáhl svou budoucí partnerku. Manifestoval jsem si ji pouhé 3 měsíce, než se objevila. Ale i s ní jsem se ocitl v milostném trojúhelníku a po rozchodu jsem se rozhodl zjistit, proč se mi stále opakují stejné situace.

Začal jsem na sobě pracovat skrze koučink, díky kterému jsem objevil svůj dar pomáhat druhým s jejich transformací. Stal jsem se tak profesionálním koučem, ale i přes usilovnou práci na změně vnímání vztahů jsem se pořád točil v kruhu. Milostné trojúhelníky jsem přitahoval jako magnet a pokaždé mě to dostávalo do silnější deprese a pocitu bezcennosti.

Pochopil jsem, že je potřeba vyzkoušet něco nového a podstoupil jsem regresní terapii. Díky ní jsem zjistil, že milostné trojúhelníky jsem si přitahoval kvůli karmickému dluhu a mohl jej tak konečně plně transformovat. Mé schopnosti začaly sílit a uvolnily se i další dary.

Poté jsem absolvoval pobyt ve tmě, který ve mně odstartoval hlubokou transformaci. Začal jsem zpracovávat své stíny sahající až do dávné minulosti a díky tomu pochopil celé své dětství a dospívání. Narostla tím schopnost vnímat energii, což vedlo k tomu, že mi bylo téměř všude fyzicky zle. Musel jsem se tak opět od společnosti izolovat, tentokrát abych vše mohl transformovat a zesílit. Teď konečně po 4 letech plné intenzivní transformace jsem ve své síle a integritě.

Dané 4 roky byly pro mě obrovsky náročné. Potýkal jsem se s limity na všech úrovních. Na fyzické úrovni musel řešit psychickou otupělost, chronickou únavu, vyčerpání nadledvinek a chronický zánět prostaty, který byl spojen s nepřijetím mého mužství. Vnímal jsem jej jako agresivní a manipulativní energii.

Jsem rád, že dané roky byly tak silně intenzivní, protože vím, že jsem tím měl projít takto rychle, abych takovou energií nyní působil při transformaci druhých. Již nežijeme v realitě, kde všechno dlouho trvá a své karmické prohřešky řešíme spoustu dalších životů. Nyní je na čase vše transformovat rychle a intenzivně, abychom byli skutečně svobodní a žili svůj maximální potenciál duše.

Buď součástí mé vize

Mojí vizí je svět, ve kterém každý naplňuje svůj maximální potenciál. Žije svůj život z pozice Alchymisty, tvoří svou realitu bez limitů a naplno předává světu své dary. Tvoří se synergická propojení, díky kterým vznikají skupiny a týmy s ještě vyšším maximálním potenciálem a silou tvoření.

Jednoduše expanze vědomí v té nejsilnější a nejčistší podobě.

Kontaktuj mě

E-mail
jsem@janperlik.cz
Konzultace
Osobní setkání probíhají v Praze.

Fakturační údaje

Jan Perlík
IČ: 02602865
Josefská 493, Novosedlice, 417 31

Využij formulář

Tvé osobní údaje využiji pouze k vyřešení Tvého požadavku. Zásady zpracování osobních údajů